Kontakt

Kontakt

Kontakt

ZHU TOMBUD
UL. ZDUNOWSKA 197
63-700 KROTOSZYN

Firma czynna:
Poniedziałek - Piatek: 7.00-16.00
Sobota - Niedziela: Nieczynne

tel./fax. 62 725 39 60
tel. 62 725 24 49
tel. 62 725 65 19

Adres e-mail: tombud@tombud.pl
Sklep online: sklep@tombud.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Kinga Kuźnicka
tel. 62 725 39 60 wew. 25
k.kuznicka@tombud.pl

Joanna Smyczyńska
tel. 62 725 39 60 wew. 26
j.smyczyńska@tombud.pl


SALON SPRZEDAŻY

Marcin Budziński
tel. 62 725 39 60 wew. 20 
m.budzinski[at]tombud.pl

Robert Juskowiak 
tel. 62 725 39 60 wew. 20
r.juskowiak@tombud.pl

DZIAŁ LOGISTYCZNY
I MAGAZYN

Marcin Kopaczyński
tel. 62 725 39 60 wew. 21
m.kopaczynski@tombud.pl

Przemysław Skalski
tel. 62 725 39 60 wew. 21
p.skalski@tombud.pl

DZIAŁ IT
SPRZEDAŻ INTERNETOWA

Bartosz Budzinski 
tel. 62 725 39 60 wew. 30
kom. 722 202 023
b.budzinski@tombud.pl

Marcin Klupa
tel. 62 725 39 60 wew. 35
kom. 668 404 350
m.klupa@tombud.pl

Dawid Szymanowski
d.szymanowski@tombud.pl

DZIAŁ FINANSOWY

Agnieszka Budzińska
tel. 62 725 39 60 wew. 32
a.budzinska@tombud.pl

 

 





DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Anita Góral
tel. 62 725 39 60 wew. 31
a.goral@tombud.pl


Joanna Witek 

62 725 39 60 wew. 43
j.witek@tombud.pl


 


PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

POWIATY:
POZNAŃ

Ryszard Budnik
kom. 694 811 400
r.budnik@tombud.pl

POWIATY:
OSTRÓW WLKP., KALISZ

Dariusz Dąbrowski
tel. 62 725 39 60 wew. 23
kom. 609 183 345
d.dabrowski@tombud.pl

POWIATY:
WRZEŚNIA, GNIEZNO, SŁUPCA

Tomasz Iskrzycki
kom. 693 497 444
t.iskrzycki@tombud.pl

POWIATY:
MILICZ, OSTRZESZÓW, KĘPNO

Piotr Kaj
tel. 62 725 39 60 wew. 22
kom. 608 050 262
p.kaj@tombud.pl

POWIATY:
KALISZ, KOŁO, SIERADZ, TUREK

Marcin Lisiak
kom. 664 187 948
m.lisiak@tombud.pl

POWIATY:
OBORNIKI, CHODZIEŻ, CZARNKÓW, WĄGROWIEC 

Karol Peksa
kom. 603 152 002
k.peksa@tombud.pl

POWIATY:
LESZNO, GOSTYŃ, RAWICZ

Łukasz Smyczyński
tel. 62  725 39 60 wew. 42
kom. 606 745 686
l.smyczynski@tombud.pl

POWIATY:
GOSTYŃ, RAWICZ, ŚREM

Marek Sowiński
tel. 62 725 39 60 wew. 24
kom. 662 258 501
m.sowinski@tombud.pl

POWIATY:
PLESZEW, JAROCIN

Robert Talaga
tel. 62 725 39 60 wew. 27
kom. 606 828 215
r.talaga@tombud.pl


DORADCY TECHNICZNI

DZIAŁ NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH

Marek Pittner
kom. 609 883 033
m.pittner@tombud.pl

Robert Zajdler
kom. 693 833 187
r.zajdler@tombud.pl

DZIAŁ NARZĘDZI DO OBRÓBKI DREWNA

Tomasz Biernacki
kom. 664 187 949
t.biernacki@tombud.pl

Rafał Szczesnowski
kom. 667 799 449
r.szczesnowski@tombud.pl

PREZENTACJA I TESTY URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH

Marek Działoszek
kom. 723 454 464
m.dzialoszek@tombud.pl





SERWIS

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI


Sławomir Dąbrowicz
tel. 62 725 39 60 wew. 36
serwis@tombud.pl

SERWIS URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH I MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Rafał Walczak
tel. 62 725 39 60 wew. 46
serwisspawalniczy@tombud.pl

SERWIS URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH
SERWIS KONIN

Tomasz Sosnowski
kom. 608 613 232
t.sosnowski@tombud.pl

TOOL - SERWIS

Produkcja i regeneracja frezów i narzędzi specjalnych

Rafał Kajewski
tel. 62 725 39 60 wew. 45
kom. 669 751 313
tool-serwis@tombud.pl

Grzegorz Kmieciak
tel. 62 725 39 60 wew. 45
kom. 669 751 313
tool-serwis@tombud.pl

Dawid Wysocki
tel. 62 725 39 60 wew. 45
tool-serwis@tombud.pl

OSTRZALNIA

 


Dominik Paryas

tel. 62 725 39 60 wew. 45
ostrzalnia@tombud.pl


Andrzej Szczepaniak

tel. 62 725 39 60 wew. 45
ostrzalnia@tombud.pl


Jacek Szczotka

tel. 62 725 39 60 wew. 45 
ostrzalnia@tombud.pl

Napisz do nas!