Dobra praca czeka na Ciebie.

Firma Tombud działająca od ponad 20 lat na rynku narzędzi profesjonalnych
zatrudni przedstawiciela handlowego w branży narzędzi skrawających.

Opis stanowiska
  Organizacja i realizacja sprzedaży produktów.
  Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami
  Prowadzenie prezentacji testów i negocjacji handlowych z Klientami

Wymagania
  Znajomość lokalnego rynku
  Wykształcenie  techniczne
  Znajomość branży obróbki metali
  Dobre umiejętności komunikacyjne
  Dyspozycyjność, punktualność
  Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  Możliwość rozwoju zawodowego
  Niezbędne narzędzia do pracy na tym stanowisku
  Miłą atmosferę w pracy

Jesteś gotów wkroczyć z nami na nowe ścieżki rozwoju? Nie trać więc czasu i aplikuj już dziś!

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
t.budzinski@tombud.pl z dopiskiem Oferta pracy: Dział narzędzi skrawających

Polecane firmy